Chemia profesjonalna do pomieszczeń o podwyższonych wymaganiach higienicznych, ciężkich zabrudzeń przemysłowych oraz do usuwania farb graffiti.
Wszystkie oferowane przez nas środki czystości zostały sprawdzone w praktyce i pozwalają w najwyższym stopniu spełniać wszelkie oczekiwania, klientów.
Preparaty do usuwania farb graffiti oraz powłoki antygraffiti posiadają Certyfikat ISO 9001. Prowadzimy również fachowe doradztwo i pomoc w doborze środków chemicznych.


PREPARATY DO USUWANIA GRAFFITI
KT 01 Koncentrat w postaci mleczka do usuwania graffiti z wrażliwych na działanie rozpuszczalników, gładkich i porowatych podłoży (blacha lakierowana, pleksi itp.). Zawiera czynnik polerujący. Powierzchnie nie zabezpieczone.
KT 02 Rozpuszczalnikowy koncentrat do usuwania graffiti z gładkich i porowatych podłoży, przydatny warunkowo na niektórych podłożach wrażliwych na rozpuszczalniki (blacha lakierowana, pleksi itp.)
KT 03 Silny koncentrat do usuwania graffiti z powłok antygraffiti oraz z podłoży odpornych na działanie rozpuszczalników.
KT 04 Silny koncentrat o konsystencji żelu do usuwania graffiti z powłok antygraffiti i podłoży odpornych na działanie rozpuszczalników.
KT 05 -
KT 06 -
KT 07 -
KT 08 -
KT 09 -


SYSTEMY ANTYGRAFFITI Powłoki Tracone
KTX 05 -


SYSTEMY ANTYGRAFFITI Powłoki Trwałe
KTX 10
połysk lub mat
barwiona lub bezbarwna
2 - komponentowa poliuretanowa, chemoodporna powłoka antygraffiti w formie emulsji wodnej do stosowania we wnętrzach i na zewnątrz na podłożach mineralnych, powłokach malarskich itp. Wskazana na styropianowe systemy dociepleń. Nie blokuje dyfuzji pary wodnej.
KTX 15
połysk lub mat
barwiona lub bezbarwna
POLECAMY!!!
2 - komponentowa poliuretanowa, powłoka antygraffiti zawierająca rozpuszczalnik o wysokiej odporności chemicznej dla podłoży mineralnych i organicznych, powłok malarskich itp. Blokuje dyfuzję pary.


GRUNTOWNE CZYSZCZENIE
XTrans Alkaliczny preparat do gruntownego czyszczenia powierzchni zmywalnych PCV, Tarket, beton itp. Powierzchnie lakierowane (samochody, fasady). pH 12.3. Doskonale usuwa oleje, smary, tłuszcze. Działa na powierzchnie długo nie czyszczone.


POWŁOKI NA BAZIE FOLII
Vandal Shield Specjalnie opracowane, wolne od zniekształceń folia poliestrowa, montowana na wewnętrzne i zewnętrzne szklane powierzchnie okien. Skutecznie zabezpiecza przed porysowaniem szyb np. gwoxdziami, przed odłamkami rozbitego szkła, przed eksplozją (odporna na ciśnienie wybuchowe). Są niewidoczne dla potencjalnego intruza. Zatrzymuje także promieniowanie UV do 99%.
Posiada atest wytrzymałościowy.


PREPARATY CZYSZCZĄCO MYJĄCE
Hilux Uniwersalny płyn do czyszczenia zmywalnych powierzchni. (podłogi, glazury, powierzchnie laminowane, kuchenki, wanny i umywalki). Usuwa brud i tłuszcz, pozostawiając doskonale czyste powierzchnie, bez konieczności spłukiwania ich wodą. Stosować 60 ml. na 5 L wody.
Biofos Koncentrat do gruntownego czyszczenia oraz do codziennego mycia i pielęgnacji wszystkich powierzchni zmywalnych, a w szczególności do czyszczenia łazienek, muszli klozetowych, kabin prysznicowych, armatury. Stosowany do mycia basenów i instalacji przemysłowych. Doskonale usuwa rdzę i kamień wodny. Preparat wykazuje silne działanie przeciw drobnoustrojowe. Stężenie robocze od 1%.
Ceram K Preparat do gruntowego czyszczenia różnego rodzaju silnych zabrudzeń. Usuwający zarówno zanieczyszczenia nieorganiczne (kamień wodny, rdzę itp.) jak i zanieczyszczenia organiczne (tłuszcze, białka, woski, żywice, barwniki). Koncentrat.


PŁYN DO MYCIA NACZYŃ
Onyx Posiada doskonałe właściwości myjące. Szybko i skutecznie usuwa tłuszcz i wszelkie inne zabrudzenia. Łatwo się spłukuje, pozostawiając czyste i lśniące, pozbawione smug i zacieków powierzchnie. Stosować 1 łyżeczkę płynu na 5L wody.


CZYSCIWA
Czyściwo Włókninowe Czyściwo włókninowe jednowarstwowe białe, gofrowane do powszechnego zastosowania. Mocne, miękkie, przyjemne w dotyku, doskonale wchłania wodę i brud. Nie pozostawia zacieków i smug. Wyjątkowo trwałe. Opakowanie 1 kg.
Czyściwo Papierowe Ręcznik trzywarstwowy biały, gofrowany do powszechnego zastosowania. Nie rysuje powierzchni i nie pozostawia absolunie żadnych pyłków. Można stosować w przemyśle poligraficznym, precyzyjnym oraz samochodowym. Opakowanie zbiorcze 24 szt lub 32 szt.


PREPARATY DEZYNFEKCYJNE
Biogen 02 SOL Wysoce skuteczny preparat przeznaczony do mycia i dezynfekcji płyt akrylowych w solariach, różnego rodzaju powierzchni i urzadzeń w gabinetach odnowy biologicznej, saunach oraz salonach kosmetycznych. Do wyboru cztery kompozycje zapachowe. Roztwór użytkowy 2 %.
Biogen 01 Koncentrat do rozcieńczania wodą. Zwalczający algi, bakterie, drożdże i grzyby. Przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz i we wnętrzach. Stanowi skuteczną ochronę mikrobiologiczną. Bardzo wydajny, stosować roztwór użytkowy 0,2%.


MYDŁA
Less Mydło w płynie do powszechnego użytku. Przeznaczone do mycia rąk przy użyciu dozowników oraz jako płyn do kąpieli. Dostępne o zapachu cytrynowym i zielonego jabłka.
Jawa Wysokiej jakości mydło. Przeznaczone do mycia rąk przy użyciu dozowników oraz jako płyn do kąpieli. Zawiera najwyższej jakości biodegradowalne środki myjące i stabilizujące pianę na bazie oleju kokosowego. Dostępne w pięciu zapachach.
Lena Wysokiej jakości mydło. Przeznaczone do mycia rąk przy użyciu dozowników oraz jako płyn do kąpieli. Zawiera glicerynę oraz najwyższej jakości biodegradowalne środki myjące i stabilizujące pianę na bazie oleju kokosowego. Dostępne w trzech zapachach.
Heal Luksusowe mydło. Przeznaczone do mycia rąk przy użyciu dozowników oraz jako płyn do kąpieli. Zawiera najwyższej jakości biodegradowalne środki myjące na bazie składników naturalnych takich jak olej kokosowy, lanolina oraz hydrolizatu białka. Dostępne w pięciu zapachach.
Savex Bakterial Mydło o silnym działaniu antybakteryjnym chararakteryzyjący się jednocześnie bardzo dobrymi własciwościami myjącymi. Zawiera Irgasan DP 300, skuteczny środek antybakteryjny oraz glicerynę. Zastosowanie wprzemyśle spożywczym. przetwórczym i gastronomii.